z przyjemnością porozmawiamy o twoich potrzebach   692 448 801

Dlaczego oprogramowanie na zamówienie

Program do zarządzania obsadami sędziowskimi w KPZPS

Sędziowie Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Siatkowej otrzymują informacje o meczach do sędziowania. Mogą tam wprowadzać terminy kiedy nie są w stanie sędziować. Określenie przez nich terminów powoduje, że sędziowie w momencie edycji obsady na mecz są podpowiadani przez aplikację. Oprogramowanie posiada system powiadomień mailowych i potwierdzeń, dzięki którym zarządzający widzi, który sędzia potwierdził obecność na meczu.

Oprogramowanie posiada system powiadomień mailowych i potwierdzeń, dzięki którym zarządzający widzi, który sędzia potwierdził obecność na meczu.

Dzięki aplikacji zaoszczędzono sporo czasu oraz pieniędzy, ponieważ dawniej dystrybucja delegacji odbywała się listownie przez Pocztę Polską, a rezygnacja sędziego była dosyć kłopotliwa. Dodatkowo system udostępnia rozbudowane statystyki obsad.

Oprogramowanie pomimo upływu czasu doskonale sprawdza się do dnia dzisiejszego. Aplikacja napisana została w 2005 roku i mimo, że wizualnie odbiega od obecnych standardów, to osoby z niej korzystające koncentrują się na użyteczności i bardzo go sobie chwalą.