z przyjemnością porozmawiamy o twoich potrzebach   692 448 801

Dlaczego oprogramowanie na zlecenie

Integracja z dostawcami – sklep online

Klient prowadzący sklep internetowy zauważył rosnący czas poświęcony na aktualizację produktów. Praktycznie codzienna konieczność aktualizacji towarów w sklepie internetowym (głównie stany magazynowe, opisy i zdjęcia) na podstawie danych od dostawcy pożerała ogromne ilości czasu.

Przygotowane przez nas dedykowane oprogramowanie zautomatyzowało ten proces. Program łączył się z dostawcą, pobierał dane w formie pliku CSV, XML lub poprzez API, następnie w ostatnim kroku zaktualizował dane w sklepie klienta.

Skuteczność tego oprogramowania okazała się tak duża, że stopniowo wprowadziliśmy obsługę kolejnych dostawców. Łącznie program obsługiwał kilkanaście formatów.

Korzyści z wprowadzenia dedykowanego oprogramowania były ogromne. Zaoszczędzono mnóstwo czasu na aktualizację danych – program pracował non stop automatycznie na serwerze. Zaoszczędzony czas przeznaczony został na obsługę sprzedaży, która wzrosła ponad 2-krotnie. Wzrost sprzedaży wynikał ze znacznego zwiększenia ilości dostępnego towaru w sklepie internetowym.