z przyjemnością porozmawiamy o twoich potrzebach   692 448 801

Klienci

Każde zlecenie to dla nas nowe wyzwanie, tworzymy bardzo zróżnicowane oprogramowanie – od prostych aplikacji po rozbudowane serwisy internetowe, wszystko zależy od potrzeb klienta. Największą satysfakcją z wykonanego zlecenia jest świadomość, że oddane klientowi oprogramowanie dobrze mu służy, co oznacza, że wnosi wartość do jego działań, poprawia oraz ułatwia pracę.

AmazingSelfie.com

Portal społecznościowy, którego celem jest udostępnianie zdjęć przez jego użytkowników. Oprogramowanie jest bardzo rozbudowane. Zdjęcia i profile posiadają komentarze. Użytkownicy mogą podpatrywać innych dodanych do listy obserwowanych. Stworzony został system wewnętrznych wiadomości, a dla administracji dostępny jest zaawansowany panel z wieloma funkcjami, które przydają się podczas zarządzania dużą ilością zdjęć i użytkowników.

AmazingSelfie.com

Technologia: ASP MCV, C#, EntityFramework, PostgreSQL

FITNET

Rozwój i utrzymanie programu Fitnet 2 i 3. Jest to specjalistyczne oprogramowanie do obsługi basenów, siłowni, fitness, itp. Stała współpraca od ponad 4 lat. Rozwój wersji 2 oraz budowa wersji 3. Tworzenie nowych funkcjonalności, modułów, raportów, analiza błędów i problemów. Udział w spotkaniach, doradztwo w zakresie wyboru technologii, kierunku rozwoju. Oprogramowywanie różnego rodzaju czytników (kody kreskowe, karty RFID), terminale płatnicze, pady do podpisów cyfrowych. Tworzenie i rozbudowa API na potrzeby obsługi strony do rezerwacji online.

www.fitnet.pl

Technologia: C#, WinForms, EntityFramework, MSSQL, WCF

Inwestycje-Deweloperow.pl

Oprogramowanie klienta wzbogaciliśmy o rozbudowany panel wprowadzania i zarządzania lokalami w inwestycji dewelopera. Dodatkowo wykonana została integracja z płatnościami elektronicznymi PayU oraz utworzenie mniejszych funkcjonalności.

inwestycje-deweloperow.pl

Technologia: PHP, MySQL

Ogloszenia-Nieruchomosci.info

Modyfikacja zastanego oprogramowania, tak aby dostosować je do zmian w platformie serwerowej. Dodanie różnych użytecznych funkcjonalności, w tym największe to przygotowanie modułu integracji z oprogramowaniem Asarii Web oraz modułem płatności PayU.

www.ogloszenia-nieruchomosci.info

Technologia: PHP, MySQL

Infoklaster Poligraficzny

System integrujący współpracę firm z branży poligraficznej. Oprogramowanie służy do wymiany zleceń, coś na podobieństwo giełdy ofert, współdzielenie klientów, a nawet parków maszynowych.

bok.infoklaster.com

Technologia: ASP MCV, C#, EntityFramework, MSSQL

Katalog firm

Rozbudowa oprogramowania – wprowadzenie rodzajów wizytówek, integracja z płatnościami elektronicznymi, dodanie map Google oraz dodanie kilku pomniejszych funkcjonalności.

www.firmy-uslugi24.pl

Technologia: PHP, MySQL

Translator

Niezbyt rozbudowane oprogramowanie do tłumaczenia plików tekstowych na inne języki. Program wykorzystuje usługę Google Translate z wykupionym abonamentem, dającym nielimitowany dostęp do tłumaczeń. Ten wyspecjalizowany program pozwolił na ogromną redukcję kosztów i czasu. Więcej informacji znajdziesz na tej stronie: Dlaczego oprogramowanie dedykowane.

Technologia: C#, WinForms, Google Translate

Firma farmaceutyczna

Program do przetwarzania plików XLS z czasami pracy pracowników. Ze względu na braki w danych (brak odbić kartą na wejściu, wyjściu, przerwy) konieczne okazało się stworzenie algorytmów uzupełniających braki oraz zapisujących je ponownie do pliku.

www.pharmaalliance.eu

Technologia: C#, WinForms

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej

Oprogramowanie dedykowane dla Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Siatkowej. W pełni zarządzany CMS, panele dla klubów do wprowadzania zawodników, generator tabel meczowych oraz różne mniejsze funkcjonalności.

kpzps.pl

Technologia: PHP, Smarty, PostgreSQL

Wydział sędziowski

Strona dla Wydziału Sędziowskiego Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Siatkowej. Jest to witryna informacyjna dla sędziów KPZPS.

www.ws-kpzps.qba.nazwa.pl

Technologia: PHP, Smarty, PostgreSQL

Zarządzanie obsadami sędziowskimi

Oprogramowanie internetowe do zarządzania obsadami sędziowskimi w Kujawsko-Pomorskim Związku Piłki Siatkowej. Strona internetowa swoim wyglądem odbiega od dzisiejszych standardów, ponieważ utworzona została w 2005 roku, jednakże jej funkcjonalność jest wyjątkowa – do dzisiaj się sprawdza z powodzeniem. Więcej dowiesz się na stronie: Dlaczego oprogramowanie na zamówienie.

www.obsady.qba.nazwa.pl

Technologia: PHP, MySQL

Elektrototal

Analiza oprogramowania łączącego sklep internetowy z systemem ERP. Zlecenie obejmowało znalezienie przyczyn przerywania pracy przez boty pobierające dane. Analiza wykazała wewnętrzny błąd automatycznego systemu pobierania danych, w związku z czym należało się zwrócić do ich producenta o usunięcie usterki.

elektrototal.pl

Technologia: PHP, MySQL

Integracja z dostawcami w sklepie online

Oprogramowanie automatyzowało codzienne zmiany w stanach magazynowych, opisach oraz zdjęcia produktów. Dane pobierane były od kilku różnych dostawców. Program obsługiwał kilkanaście formatów danych. Dzięki wprowadzeniu oprogramowania skuteczność sprzedaży wzrosła dwukrotnie. Więcej dowiesz się na stronie: Dlaczego oprogramowanie na zlecenie.

Technologia: C#, WinForms, API, XML