z przyjemnością porozmawiamy o twoich potrzebach   692 448 801

Referencje

Z firmą QSoftNet współpracujemy sukcesywnie od 2011 roku. Wspólnie realizowaliśmy kilka małych i dużych projektów również ze wsparciem Unijnym.
Współpraca z firmą QSoftNet przebiega bez problemów. Firma wykazuje się dużą wiedzą w zakresie tworzenia aplikacji webowych w technologii ASP.NET i aplikacji mobilnych. Zlecone zadania są wykonane profesjonalnie i na wysokim poziomie technicznym. Polecamy firmę QSoftNet jako solidnego wykonawcę zadań z zakresu tworzenia oprogramowania.

 

Wojciech Jędrzejewski

Tisoft

Nasza kilkuletnia współpraca w zakresie aktualizacji trzech witryn internetowych przebiega w pełni harmonijnie. Od 2016 roku korzystamy z usług QSoftNet i bardzo cenimy sobie umiejętność wsłuchania się w potrzebę klienta, branie pod uwagę nawet najdrobniejszych sugestii oraz wychodzenie ze swoimi pomysłami poprawiającymi funkcjonalność naszych produktów.
QSoftNet to specjaliści potrafiący zaproponować właściwe rozwiązania.

 

Bartłomiej Krause

Grupa Bartex

Firma QSoftNet uczestniczyła w realizacji kilku naszych projektów, zarówno na etapie tworzenia jak i wdrażania gotowego produktu, a także jego ciągłego rozwoju i utrzymania. Duża wiedza w zakresie tworzenia aplikacji desktopowych oraz aplikacji ASP.NET w połączeniu z dużą dyspozycyjnością jest ważnym elementem naszej współpracy z QSoftNet.
Polecamy

 

Marcin Piaskowski

Fitnet

Dzięki współpracy z firmą QSoftNet projekty zostały zrealizowane terminowo oraz zgodnie z budżetem. Zrealizowaliśmy kilka programów dedykowanych, które bardzo ułatwiły i usprawniły pracę w firmie. Dobra współpraca z wykonawcą, duże doświadczenie w zakresie tworzenia aplikacji desktopowych oraz pomoc na etapie projektowania, umożliwiło stworzenie bardzo dobrych rozwiązań, dostosowanych do naszych potrzeb.

 

Wojciech